listopad13

Kalendarze książkowe 2017 - spostrzeżenia

dodano: 13 listopada 2016 przez elllazb


Cześć! Przy okazji poprzedniego wpisu pisałam Wam o moim odkryciu dotyczącym nowej oferty na kalendarze książkowe i obiecałam napisać o tejże ofercie cos wiecej, jak już sie z nią zapoznam. Jestem więc tu specjalnie dla Was celem podzielenia się moimi spostrzeżeniami.

Przyglądnęłam się kilku najciekawszym ofertom i dość dogłębnie je przeanalizowałam. Wyszło na to, że w zasadzie najbardziej odpowiada mi oferta jednej firmy, która jest poprostu fajna i bardzo bogata, ale o tym może chwilę dalej. Teraz skupmy się na samych kalendarzach.

Kalendarze książkowe w najnowszej ofercie obfitują w wiele nowości, ale również pojawiają się stałe, towarzyszące nam od bardzo długiego czasu wzory. Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że skoro takie "oklepane" wzory sa cały czas produkowane, to musi być również i na nie popyt. Z dugiej chciałabym żeby było z roku na rok coraz różnorodniej ;) Tak czy inaczej rozumiem również, że te powtarzające sie kalendarze, to kalendarze dosć tanie, przez co z pewnością spotykają się z  dużym zainteresowaniem firm, które nie chcą kalendarzy super wyrafinowanych, ale jednak zależy im na posiadaniu jakiś, które spełnią funkcję firmowych gadżetów.

Poza kalendarzemi, które znam już z poprzednich lat, pojawiły się prześliczne nowości!! :) Do moich najbardziej ulubionych zaliczają sie kalendarze ksiażkowe, w których okładkach wmontowane są w specjalnych klapkach magnesy. Magnesy te umożliwiają sprytne zamykanie kalendarzy, co chroni ich środki przez uszkodzeniami w trakcie transportu itd. Poza samą funkcjonalnością, kalendarze te mają bardzo urzekające mnie wzory okładek, które sprawiają, że kalendarze zamykane na magnes stają sie moim aktualnym faworytem do "mojego kalendarza" roku 2017 :)

Innymi kalendarzami, które bardzo wpadły mi w oko, są kalendarze książkowe, których okładka składa sie z 2 cześci, a właściwie 2 rodzajów oklein, które łączone sa w dość nietypowy sposób czyli na grzebiecie. Łączenie opraw za pomocą szycia w kształcie zig-zag, to jedna z fajniejszych propozycji łączenia rodzajów opraw jakie kiedykolwiek widziałam :)

Poza powyższymi, pojawiły sie jeszcze kalendarze ksiażkowe, których istnienia nigdy bym nie mogła nawet podejrzewać ;) Otóż, wyobraźcie sobie, że ktoś wpadł na pomysł żeby połączyć elegancką teczkę z kalendarzem ksiazkowym w jednym produkcie. W całym tym wynalazku chodzi o to, że blok kalendarza nie ma typowej okładki, a zamiast niej, coś co łączy w sobie walory okładki i teczki. W efekcie mamy kalendarze książkowe z zapięciem na zamek błyskawiczny. Całość prezentuje się super i myślę, że moż stać sie jednym z tegorocznych hitów.

Na samym początku tego wpisu, napomknęłam, że w zasadzie to moje refleksje na temat najnowszej oferty czerpałam głównie z jednej strony. Miałam na myśli firmę StudioKalendarzy.pl, gdzie znalazłam ofertę, która jest prezentowana w tak fajny i przejżysty sposób, że aż chce się w nią zagłębiać, a dodatkowo mają niezwykle fajne i intrygujące kalendarze. Jeżeli chcecie zobaczyć kalendarz książkowe, które wpadły mi w oko, to zachęcam Was do odwiedzenia strony StudioKalendarzy.pl - kalendarze ksiażkowe - oferta 2017. Naprawdę polecam Wam zaględnięcie tam, bo kalendarzek siazkowe jakie możecie na tej stronie odnaleźć so najnormalniej nie z tej Ziemi ;)

Ogólnie bardzo cieszą się, że oferta na kalendarze ksiażkowe tego roku nie zawiodła mnie. Rok 2017 bedzie obfitował w bardzo ładne wzory kalendarzy i dzięki temu ludzie będa mieli ładne rzeczy przy sobie :) jestem bardzo zadowolona również z mojego osobistego odkrycia związanego z kalendarzami zamykanymi na magnes. Życzę Wam wszystkim żebyście miały równie dużo szczęścia co ja, żeby odnaleźć kalendarze ksiązkowe, które tak bardzo Was urzekną.
Dodaj do: